ברוכים הבאים לאתר הבית של MSbeauty!

נעים להכיר, משה ואירמה סמדג'ה, מומחים בהחלקות שיער ומפעילים מרכז החלקות באשדוד למעלה מ-7 שנים.
ניתן לרכוש דרך אתר הבית שלנו את המכשירים המעולים שפיתחנו ומשמשים אותנו במרכז ההחלקות. מוצרי הדגל שלנו הם מחליק שיער מומלץ ואיכותי במיוחד ופן לשיער המעניק תוצאות מדהימות.

החלקות שיער הן מרכז הפעילות שלנו – החלקת שיער אורגנית, החלקת קראטין, החלקה מינרלית ועוד – כשהתוצאה היא תמיד שיער חלק, בריא, רך ונעים.

המרכז שלנו מציע גם טיפולים קוסמטיים – טיפולי פנים, הסרת שיער בלייזר בעזרת המכשור המתקדם ביותר, מניקור, פדיקור ולק ג׳ל.
מטרתנו היא תמיד לעזור ללקוחותינו להביא לידי ביטוי את פוטנציאל היופי הנמצא בהן ולהיות הכי יפות.

איך הגענו לפיתוח ויבוא מחליקי ומייבשי שיער מקצועיים ומוצרים קוסמטיים?

עם השנים גילינו שאנו לא מרוצים כל כך מהמכשירים איתם עבדנו במרכז ההחלקות. ניסינו הכל, אך לא הצלחנו למצוא מכשיר שעמד בדרישות הגבוהות שלנו ובראשן, אמינות וחום מספיק גבוה.
היינו מחליפים מחליקי שיער לעיתים קרובות לאחר שלא עמדו בעומס וכך הגענו לתחום פיתוח המוצרים והיבוא.
התחלנו להעמיק בעולם יצור מחליקי השיער ומייבשי השיער – ופיתחנו מחליק שיער שיעמוד בדרישות שלנו – עמידות גבוהה, אמינות מכאנית, יכולת עבודה רציפה וטמפרטורה גבוהה המאפשרת את התוצאות המעולות ששאפנו אליהן.
משם המשכנו לתהליך אישור המכשירים במכון התקנים הישראל, עברנו להשתמש אך ורק במכשירים שפיתחנו בעצמנו והשאר כבר היסטוריה.

אז מה אנו מציעים באתר?

לאחר תקופה בה לקוחותינו התעניינו במוצרים היחודיים והמאוד איכותיים שלנו מתוך רצון להשיג את התוצאות שהן מקבלות במכון גם בבית, התחלנו להציע למכירה את מחליק השיער והפן לשיער שלנו וכך נולד האתר הזה.
לאור ההצלחה הגדולה התחלנו גם לייצר ולייבא מברשות, כובעי רחצה, תכשירים אורגניים באישור משרד הבריאות, שמפו ללא מלחים, מסכה איכותית במיוחד, סרומים וחומר לשיקום והחלקת השיער ללא פורמלין. כל המוצרים שלנו הם באיכות הגבוהה ביותר, מהסוג שהיינו משתמשים בו אצלנו במכון ההחלקות כאנשי מקצוע.

האתר פונה לאנשי מקצועי המחפשים כלי עבודה ומוצרים מקצועיים ואמינים באיכות הגבוהה ביותר, כמו גם למשתמשים ומשתמשות ביתיים היודעים להעריך ומחפשים רמה גבוהה במיוחד של מכשירים ומוצרים קוסמטיים ונמאס להם להתאכזב בכל פעם מחדש מהתוצאות הבינוניות והאיכות הבסיסית של המכשירים והמוצרים הנפוצים כיום בשוק.

למה לקנות את המכשירים והמוצרים שלנו?

– האיכות הגבוהה ביותר
– אמינות ללא תחרות
– כלים ומכשירים מקצועיים שלרוב זמינים רק לאנשי המקצוע
– מחירי יבואן ללא תיווך
– הקפדה על שירות לקוחות מעולה ואחריות יבואן